MaryDown.com  »  Android  »  Android Brain & Puzzle  »  Kelime Bulmaca 1.2
Kelime Bulmaca 1.2
Kelime Bulmaca 1.2
Authorize: Freeware

Size: 1.0MB

Publisher: Androbros

Description: Haydi kelime bulmaca tutkunları buraya!!! Kelimeleri en hızlı siz bulun, yüksek puanlar kazanın ve arkadaşlarınızla ve diğer Kelime Bulmaca oynayanlarla yarışın...Kelime Bulmaca 10x10'..
Servers
  • USA
Description
Haydi kelime bulmaca tutkunları buraya!!! Kelimeleri en hızlı siz bulun, yüksek puanlar kazanın ve arkadaşlarınızla ve diğer Kelime Bulmaca oynayanlarla yarışın...
Kelime Bulmaca 10x10'luk bir tahtada sağa, sola, yukarı, aşağı, çapraz ve ters çapraz olarak yerleştirilmiş 12 kelimeyi en hızlı şekilde bulma oyunudur.
Kelime buldukça kelimenin uzunluğuna ve geçen süreye göre puan hesaplanır. Kelime uzunluğu alınan puanı artırır. Aynı zamanda kelimeler ne kadar kısa sürede bulunursa alınan puan da o kadar fazla olur.
Bütün kelimeleri bulduğunuzda aldığınız puan sunucuya gönderilir. Bu puanlar google Play'in sağladığı yüksek skorlar servisi kullanılarak sıralanır. Sıralamalar günlük, haftalık ve tüm zamanlar olmak üzere ayrı ayrı tutulur.
Oyunu hem online (çevrim içi) hem de offline (çevrim dışı) olarak oynayabilirsiniz. Online oynayabilmeniz için Google+ hesabınızla oturum açmanız gerekir. Oturum açmadan offline olarak da oynayabilirsiniz. Ancak offline oyun sırasında kazandığınız puanlar sıralamaya katılmaz. Bir başka deyişle offline modda skorunuz sunucuya gönderilemediği için yüksek skor olarak değerlendirilemez.
Herkese iyi eğlenceler...
sözcük bulmaca, kelime bulmaca, kelime bul, sözcük bul, kelime bulma, sözcük bulma, word search
sozcuk, Türkçe, Turkçe, Turkce, Turkish, oyun, game online, yapboz

Hot Downloads

New Downloads